Передпокій Вендо ВТ 4072
вверхвниз

Передпокій Вендо ВТ 4072
Ціна вказана за комплект: шафа 2Д.600, тумба 1Ш.660, м'яке сидіння, вішалка 630, тумба взут.1Ш.2Д.600, дзеркало 600*765. Колір бетон світлий, білий глянець.
Опис:
- корпус: дсп,
- фасади: дсп, глянець.
- колір: білий глянець,бетон світлий

- загальний розмір комплекту:
ширина : 186см,
висота: 201см,
глибина: 38см
- всі елементи можна придбати окремо
Відправляємо меблі, з оплатою в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтеся, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Комфорт-мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Количество предметов | 4 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | модульная |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2010 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Длина | 1860 мм |
| Состав комплекта | |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
Информация для заказа
- Цена: 14 280 ₴






Отправка с 14 мая 2026