Стінка Орлеанс
вверхвниз

Вітальня Орлеанс
Новинка від фабрики "Мебель сервіс"
Детали
- корпус - ДСП,
- фасади - ДСП,
- колір корпусу - дуб каньйон, колір фасадів - білий, бетон або антрацит роксі.
- розмір комплекта (ш*в*гл): 2928*1996*456,
- розмір пенала (ш*в*гл): 890*1406*340,
- розмір шафи навісної 1В1Д (ш*в*гл): 890*1181*340,
- розмір тумби ТВ 2Д (ш*в*гл): 2038*395*456,
- розмір полки ТВ (ш*в*гл): 1532*418*26,4
- розмір ніши під ТВ (ш*в): 1148*768,

Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Навесной шкафчик | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2928 мм |
| Глубина стенки | 456 мм |
| Высота стенки | 1996 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Задняя стенка | ДВП |
| Размер ниши под ТВ | |
| Ширина | 1148 мм |
| Высота | 768 мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 150 ₴




Отправка с 08 июня 2026