Передпокій Марія від Компаніт
вверхвниз

Передпокій Марія від Компаніт
опис:
- Матеріал ламіновані ДСП.
- Колір ДСП: Бук, Венге, Дуб Сонома, Вільха, Горіх Екко, Яблуня.
- Габаритні розміри:
кут - 600 * 600 мм,
висота 2026 мм.
- Розмір упаковки 1970х65х515 мм.
- Вага - 38,2 кг.

Відправляємо меблі, з оплатою в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтеся, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2060 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Длина | 600 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 5 200 ₴






Отправка с 13 мая 2026