Передпокій Парма Бетон від Меблі Сервіс
вверхвниз

13 295 ₴
- Под заказ
Отправка с 13 июня 2026+380 (95) 907-71-76
Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (96) 724-43-44
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Меблі для передпокою Парма от Мебель Сервис
Опис:
- Корпус: ДСП
- Фасади: ДСП.
- Колір: корпус - дуб апріл и фасади - бетон
- Размір:
ширина: 2260,
висота: 1990,
глибина: 375
- Размери елементів:
| дзеркало | Вішак | Шафа 2Д | Тумба 2Д1Ш | |
| висота, мм | 754 | 1990 | 1990 | 1051 |
| ширина, мм | 900 | 680 | 680 | 900 |
| глибина, мм | 23 | 371 | 371 | 371 |
Все елементи можна купувати окремо.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Количество предметов | 4 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 1990 мм |
| Глубина | 335 мм |
| Длина | 2260 мм |
| Состав комплекта | |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 13 295 ₴


