Вітальня BOX TV3 Бокс ТВ 3
вверхвниз

Вітальня ВОХ TV3
УВАГА!!! Якщо замовлення через кошик, то ціна товару зростає на 10%! (комісія платформи за замовлення)
- колір вітальні: Глянець Білийглянець чорний.
- корпус: ДСП 16мм,
- фасади: високоглянцеве покриття лаковане УФ лаками; ДСП 16мм.
- розміри: 1768x2800x400
- додаткові опції:
Механізм відкриття Push to Open.
Міжсекційні стяжки для кріплення секцій між собою та підіймач фасаду Raund для секцій BX-31-WB/BL, BX-32-WB/BL, BX-33-WB/BL, BX-34-WB/BL, BX-42-WB/BL, BX-44-WB/BL.
Універсальні дюбель гаки для кріплення до всіх видів стін.
Регулюючі вуха.
- можна придбати посекційно!

За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Покрытие | Лак |
| Состояние | Новое |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 1770 мм |
| Глубина стенки | 400 мм |
| Длина (ширина) стенки | 2800 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 13 800 ₴


Отправка с 15 мая 2026