Передпокій Тріо
вверхвниз

Модульні меблі для передпокою Тріо
Подушка продається ОКРЕМО!
Опис:
- Корпус: ДСП, колір - венге,
- Фасад: дуб крафт-МДФ,
- Ціна вказана комплект: дзеркало+комод 2д1ш, вішак+тумба 2д, надставка+комод 1ш1д+шафа 2д1ш.!
- Розміри комплекта: 210*320*2029.
- Всі елементи продаются окремо.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | модульная |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2029 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Длина | 2100 мм |
| Состав комплекта | |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | МДФ, ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 13 400 ₴




Отправка с 15 мая 2026