Етажерка дерев'яна з шухлядами Е 19, 150х32х200

20 580 ₴
- Под заказ
Отправка с 20 мая 2026- +380 (96) 724-43-44
Етажерка з натурального дерева Е19
- Матеріал: натуральне дерево (сосна),
- Покриття:фарба, лак.
- Розмір :(ш*в*гл,см): 150*200*32.
-
Для кольорів натуральний, горіх, вільха, дуб, червоне дерево, кальвадос, васабі, білий можливе покриття лаком на водній основі, що вказується у замовленні. При покритті водним лаком кольори дещо відрізняються.
За продукцію виконану в кольорі какао, мокко, лагуна, лаванда, тіффані, лайм, магнолія, венге, васабі, вайт, капучино, пастельно-фіолетовий, ivory light 9001 (RAL-9001) нараховується доплата + 10 %.
ЦІНИ на меблі вказані в одному кольорі. При комбінації кольорів (що можливо для деяких моделей ліжок, столів, тумб, комодів, столів і т.д) доплата рахується індивідуально від 5 до 15%.
Пропонуємо Вам придбати цю чудову етажерку!
Гарантуємо Вам якість продукйії та доставку в обумовлений термін!
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Тип этажерки | прямая |
| Тип мебели | этажерка |
| Габаритные размеры этажерки | |
| Высота этажерки | 2000 мм |
| Глубина этажерки | 320 мм |
| Ширина этажерки | 150 мм |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Материал изготовления этажерки | |
| Корпус (каркас) этажерки | натуральное дерево |
| Полки этажерки | натуральное дерево |
- Цена: 20 580 ₴










