Спальня Марія
вверхвниз

Меблі в спальню Марія від Світ Меблів
Ціна вказана за комплект: ліжко 1.6, приліжкова тумбочка 2шт, шафа 4Д(180), комод та дзеркало!
Деталі:
- Корпус: ДСП,
- Фасади: МДФ,
- колір: дуб борас, біле золото
- Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
- матрац та каркас в ціну спальні не входять.
- розмір спального місця: 160*200
- всі елементи можна придбати окремо
Розміри:
Комод 1000 х 865 х 500
Тумба 454 х 465 х 400
Шафа 4Д (180) 1800 х 2200 х 570
Ліжко 2СП 1,6 1642 х 975 х 2062
Спальне місце 1,6 1600 х 2000
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 4-х дверный |
| Комод | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Прикроватная тумбочка | 2 |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 206 см |
| Ширина кровати | 164 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 97 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 177 см |
| Глубина шкафа | 58 см |
| Высота шкафа | 217 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глубина комода | 50 см |
| Высота комода | 86 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 45 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Высота тумбы | 46 см |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 88 см |
| Высота зеркала | 64 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Світ Меблів |
Информация для заказа
- Цена: 29 950 ₴





Отправка с 22 июня 2026