Меблі у вітальню Лаціо Світ Меблів
вверхвниз

46 920 ₴
- Под заказ
Отправка с 09 июня 2026+380 (95) 907-71-76
Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (96) 724-43-44
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модульні меблі Лаціо від Світ Меблів
Ціна вказана за комплект: комод ТВ 180см, вітрина 1Д-2шт (фото1).
Загальний розмір комплекту: (щ*гл*в,см) 360*48*224
Опис:
- Корпус: ДСП,
- Фасади: МДФ,
- колір: прованс темний
- Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
- Модель комплектується підсвіткою.
- всі елементи можна придбати окремо
Розміри:
Комод 2Д 1.8 1885*1020*480
Вітрина ДШ 846*2236*495
Бар 1595*1230*480
Комод ТВ 1.8 1885*825*480
Вітрина 1Д 846*2236*495
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Витрина | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 3600 мм |
| Глубина стенки | 480 мм |
| Высота стенки | 2240 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Світ Меблів |
Информация для заказа
- Цена: 46 920 ₴









