Вітальня Вівальді Світ меблів

Модульна вітальня Вівальді Світ меблів.
Ціна вказана за комплект: тумбаТВ, вітрина 1Д-2шт.
Розмір комплекту: (ш*гл*в,см) 310*48*217
-
Корпус: лак, ДСП.
-
Фасади: лак, ДСП.
-
Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
-
Модель комплектується підсвіткою.
-
колір: піно (лак,ДСП), художній друк.
-
всі елементи можна придбати окремо
Розміри елементів:
Тумба-ТВ 1624*552*484
Вітрина 1Д 736*2174*488
Стілець 1150*500*470
Стіл розсувний 2390*760*1010
Стіл не розсувний 2390*760*1010
Люстро 1510*985*75
Тумба 1685*850*505
Вітрина на тумбу 1680*1380*520
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Покрытие | Лак |
| Состояние | Новое |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Состав стенки | |
| Витрина | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 2170 мм |
| Глубина стенки | 480 мм |
| Длина (ширина) стенки | 3100 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Світ Меблів |
- Цена: 47 950 ₴







Отправка с 23 мая 2026