Передпокій Фіона
вверхвниз

Передпокій Фіона
Опис:
- Корпус: ДСП
- Фасад: ДСП
- Розмір::
Всоита: 2090 мм
Ширина: 1210 мм
Глибина: 385 мм
- Корпус: морське дерево вінтаж / німфеа альба / артвуд світлий / попелястий (ДСП).
Фасади: німфеа альба / попелястий (ДСП). - Вага 100 кг.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет | Венге |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2090 мм |
| Глубина | 385 мм |
| Длина | 1210 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП, зеркало |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Світ Меблів |
Информация для заказа
- Цена: 8 300 ₴



Отправка с 29 мая 2026