Передпокій Реприза антрацит артизан
вверхвниз

8 450 ₴
- Под заказ
Отправка с 16 мая 2026+380 (95) 907-71-76
Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (96) 724-43-44
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Передпокій Реприза антрацит артизан
Ціну в іншому кольорі уточнюйте!
Опис:
- Корпус: ДСП
- Фасад: ДСП
- Розмір:
Висота: 2090 мм
Ширина: 1400 мм
Глибина: 375 мм
- Корпус ДСП: Артвуд світлий / Антрацит / Дуб Ліворно / Дуб білий.
Фасади ДСП: Попелястий / Дуб артизан / Тоффі / Сатин. - Вага 100 кг.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет | Венге |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2090 мм |
| Глубина | 375 мм |
| Длина | 1400 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП, зеркало |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Світ Меблів |
Информация для заказа
- Цена: 8 450 ₴





