Передпокій Візит
вверхвниз
Новинка

Передпокій Візит
Опис:
- Корпус: ДСП
- Фасад: ДСП
- Розміри:
Висота: 2215 мм
Ширина: 1200 мм
Глибина: 545 мм
- Корпус ДСП: Дуб сонома / Дуб Евок прибережний / Артвуд світлий / Дуб крафт золотий / Дуб крафт сірий / Ательє світлий / Дуб Аппалачі.
Фасади ДСП: Дуб сонома / Дуб Евок прибережний / Артвуд світлий / Дуб крафт золотий / Дуб крафт сірий / Ательє світлий / Дуб Аппалачі. - Вага 100 кг.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2215 мм |
| Глубина | 545 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП, зеркало |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Світ Меблів |
Информация для заказа
- Цена: 7 650 ₴




Отправка с 29 мая 2026