Стінка Токіо від Світ Меблів

Вітальня Токіо Світ Меблів
Опис:
- корпус - ДСП,
- фасад - МДФ, глянець.
- Корпус - білий,
- Фасади- білий глянець.
- Модель обладнана висувними ящиками на роликових направляючих.
- Габаритні розміри (ш*в*гл,мм): 2760/***/450.
Тумба ТВ 2000*345*455
Полиця 1100*250*235
Тумба 1ДСк 380*1100*350
Тумба 2ДСк 760*1125*350
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип стенки (горки) | модульная, линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 220 мм |
| Глубина стенки | 455 мм |
| Длина (ширина) стенки | 2760 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Світ Меблів |
Информация для заказа
- Цена: 13 620 ₴

Отправка с 14 июня 2026