Стіл СП 5
вверхвниз
Новинка

Стіл письмовий СП 5 з натурального дерева
Опис:
- Матеріал : хвоя.
- Розміри:
ширина: 160м,
глибина: 70см,
висота: 78см
- Є можливість покрити водним лаком +10%.
- Кольори на вибір: натуральний, горіх, дуб, вільха, червоне дерево, кальвадос. Без доплат!
-
За продукцію виконану в кольорі: ваніль, білий, какао, мокко, зефірка, айворі, лагуна, лаванда, тіффані, лайм, магнолія нараховується доплата + 20%,
у кольорі: венге, сірий, васабі та вайт + 10 %.
-
Для даного столу доступне комбінування кольорів.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 55 кг |
| Высота | 780 мм |
| Глубина | 700 мм |
| Длина | 1600 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 780 мм |
| Глубина столешницы | 700 мм |
| Длина столешницы | 1600 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
Информация для заказа
- Цена: 23 475 ₴






Отправка с 22 мая 2026