Вітальня Sandra Скай
Опис:
- Корпус: ДСП,
- Фасад: МДФ, с тисненням.
- Колір: горіх караваджо, горіх лунгарно / золото.
Комплектуеться:
*різними ножками,
*фацетна обрабобка скла.
Габаритні розміри:
- Довжина: 2420мм,
- Висота: 2080мм,
- Глибина: 520мм.
Ніша під телевизор:
ширина:1000мм,
висота: 670мм.
Вага 230кг.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скай |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2.42 мм |
| Глубина стенки | 0.52 мм |
| Высота стенки | 2.08 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Фасады | МДФ |
| Размер ниши под ТВ | |
| Ширина | 1 мм |
| Высота | 0.67 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус | ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 30 500 ₴


Отправка с 21 мая 2026