Ліжко Анжеліка міні
вверхвниз
Дост. 0грн

Ліжко тахта металева Анжеліка міні від фабрики Метал-Дизайн
Ціна вказана за ліжко 800 * 200, в кольорі чорний або чорний оксамит.
опис:
- Розміри спального місця:
80 * 200, 80 * 190;
90 * 200, 90 * 190.
- Габарити ліжка:
- ширина, це ширина спального місця +6 см;
- довжина, це довжина спального місця +6 см;
- висота головах 80см.
- висота спального місця від підлоги першого рівня (з матрацом 20 см) - 500 мм.
- Можливі кольори: білий глянець, коричневий, золото, бордо, металік, чорний, бежевий, білий оксамит, чорний оксамит, чорна мідь, чорне золото, коричнева структура, фіолетова структура, бежева структура, кава з молоком структура, синя структура, сіра структура. ванільний пломбір, туман, молода олива, сірий пісок, фісташка, ранкове небо, ожина, гроза, чорний шоколад, темний ліс.
- Всі вироби можуть покриватися патиною на вибір: золото, срібло, мідь за додаткову плату.
- Дерев'яні заглушки на ногах ліжка у формі кулі пофарбовані в кольори ліжок.
- Вага ліжка 30кг.
- Розмір упаковки: 200 * 15 * 80.
- Ліжко укомплектована металевими трубками з кроком 9см.
- Додатково можна замовити прискорені металеві ламелі, або букові.
Відправляємо транспортними компаніями по всій Україні!

Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Металл-дизайн |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 80х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 80 см |
| Длина кровати | 206 см |
| Ширина кровати | 86 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | металл |
| Изножье кровати | металл |
| Каркас кровати | металл |
| Ножки | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
Информация для заказа
- Цена: 6 200 ₴










Отправка с 21 июня 2026