Стінка Тренто
вверхвниз

Стінка ТВ Тренто від Мебель Сервис
Новинка!!!
Опис:
- Корпус: ДСП,
- Фасад: ДСП,
- Колір: дуб самоа/ білий мат, горіх рінальді/північне дерево,
- Розміри стінки: ш * в * гл, мм (2039 * 1768 * 350),
- Розміри ніші під телевізор: 1207 Отримати * 946.
- Вага: 73кг.

Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 350 мм |
| Глубина стенки | 1768 мм |
| Длина (ширина) стенки | 2038 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
Информация для заказа
- Цена: 6 200 ₴






Отправка с 15 июня 2026