Спальня Орегон
вверхвниз

Спальня Орегон
В ціну комплекту входять такі елементи: ліжко 160, приліжкова тумба - 2шт, шафа 3д!
Опис:
- Корпус: ДСП,
- фасад: ДСП,
- колір: піно ауреліо/мадагаскар нельсон
Матрац і каркас у вартість ліжка не входять!
Розмір спального місця : 160*200 або 180*200!
Всі елементи можна придбати окремо!
Розміри елементів:| ш,мм | в,мм | гл,мм | |
| Вітальня Пенал 700 1Д (01) | 696 | 2092 | 428 |
| Вітальня Тумба ТВ 1500 1Д/1Ш (02) | 1502 | 554 | 501 |
| Вітальня Полка 1500 (03) | 1500 | 280 | 270 |
| Вітальня Комод 1100 1Д/3Ш (04) | 1102 | 1342 | 428 |
| Вітальня Комод 1600 2Д/2Ш (08) | 1602 | 893 | 428 |
| Спальня Комод 1600 2Д/4Ш (09) | 1602 | 893 | 428 |
| Спальня Комод 950 6Ш (11) | 951 | 1148 | 428 |
| Спальня Шафа 1540 3Д (16) | 1540 | 2088 | 600 |
| Спальня Шафа 2040 4Д (17) | 2042 | 2088 | 600 |
| Спальня Ліжко 1600 (20) | 1852 | 942 | 2073 |
| Спальня Ліжко 1800 (21) | 2052 | 942 | 2073 |
| Спальня Тумба приліжкова 628 (22) | 628 | 552 | 380 |


За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 3-х дверный |
| Прикроватная тумбочка | 2 |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 207 см |
| Ширина кровати | 185 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 94 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 154 см |
| Глубина шкафа | 60 см |
| Высота шкафа | 208 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 63 см |
| Глубина тумбы | 38 см |
| Высота тумбы | 55 см |
Информация для заказа
- Цена: 28 500 ₴









Отправка с 15 июня 2026