Меблі в дитячу Бьянко Світ меблів
вверхвниз

23 100 ₴
- Под заказ
Отправка с 27 мая 2026+380 (95) 907-71-76
Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (96) 724-43-44
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модульна дитяча Б'янко
Ціна вказана за: стіл, комод 2д4ш, ліжко 1сп, шафа 2Д!!!
Матрац та каркас у вартість не входять!
опис:
Корпус ДСП – Білий.
Фасади МДФ – Білий глянець.
Вставки ДСП – Чорний / Дуб Аппалачі.
Ліжко можна комплектувати каркасом СМ або металевим каркасом без ніг.
Модулі оснащені петлями з дотягом та направляючими повного висування.
- розміри:
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Відправляємо транспортними компаніями по всій Україні!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Кровать одноярусная | 1 шт |
| Шкаф двухстворчатый | 1 шт |
| Стол письменный | 1 шт |
| Комод | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Фасады | МДФ |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 2060 мм |
| Ширина кровати | 950 мм |
| Высота кровати | 980 мм |
| Длина спального места | 2000 мм |
| Ширина спального места | 900 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1280 мм |
| Глубина стола | 602 мм |
| Высота стола | 780 мм |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 900 мм |
| Глубина шкафа | 566 мм |
| Высота шкафа | 2199 мм |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 1500 мм |
| Глубина комода | 406 мм |
| Высота комода | 925 мм |
Информация для заказа
- Цена: 23 100 ₴










