Стінка Капрі від Скай

Вітальня Капрі шафа
Опис:
- Корпус: ДСП,
- Фасад: МДФ, лак.
- Колір: горіх караваджо, горіх лунгарно
- художня обробка скла.
Габарити виробу:
- Довжина: 3000мм,
- Висота: 2280мм,
- Глибина: 650мм.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скай |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 3 мм |
| Глубина стенки | 0.65 мм |
| Высота стенки | 2.28 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Фасады | МДФ |
Информация для заказа
- Цена: 39 350 ₴

Отправка с 15 июня 2026